
Колодки гальмівні (задні) VW Passat B6-B8 05-16/ CC B6-B7 08-16 (Lucas ) Q+
1 922 ₴
- В наявності
- Код: 2448302
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) VW Passat B6-B8 05-16/ CC B6-B7 08-16 (Lucas ) Q+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0986494053, 0986494344, 0986TB3125, 1042000BSX, 1042000SX, 12334, 13046026212, 13046026212, 13046026212NSETMS, 134200, 134200, 134200UC, 181857, 181857, 192988, 2134200, 2208060, 2448302140700, 2448302CP, 2448306, 244831702, 2448382, 252448317 |
| Виробник | Textar |
| Кросс-номери | 0986494053, 0986494344, 0986TB3125, 1042000BSX, 1042000SX, 12334, 13046026212, 13046026212NSETMS, 134200, 134200, 181857, 181857, 192988, 2134200, 2208060, 2448302140700, 2448302CP, 2448306, 244831702, 2448382, 252448317, 355013321, 355013331, 355023761 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Ширина | 105.5 мм |
| Висота | 56.3 мм |
| Товщина | 17.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 56,3 |
| Гальмівна система | Lucas |
| Товщина (мм) | 17,2 |
| Ширина [мм] | 105,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 922 ₴






