
Колодки гальмівні (передні) MB E-class (W210) 95-02 (Ate-Teves)
1 456 ₴
- В наявності
- Код: 21664.195.1
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Otto Zimmermann понад п'ять десятиліть розробляє, виробляє та продає високотехнологічні гальмівні автокомпоненти, забезпечуючи надежність, довговічність та безпеку вашого автомобіля. Гальмівні диски Zimmermann довели свої високі експлуатаційні характеристики ще у перших автомобілях, які стандартно укомплектовувалися дисковими гальмами. Виробничі потужності у Зінсгаймі, Німеччина значно розширені. Деталі виготовляються на нових виробничих лініях з дотриманням високих критеріїв якості. Комп'ютеризоване обладнання гарантує найкоротші терміни виробництва та забезпечує незмінну якість. Асортимент компанії включає понад 4000 позицій, доступних у більш ніж 60 країнах, а саме: гальмівні диски, барабани, колодки та супорти для легкових та легких комерційних автомобілів. Zimmermann пропонує стандартні, спортивні (перфоровані) гальмівні диски та преміальну лінійку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 21664.195.1 |
| Кросс-номери | 0 986 494 002; 002 420 4420; 002 420 9620; 004 420 0220; 005 420 4720; 13.0460-7086.2; 13.0470-7086.2; 181115; 181115-396; 21664 00 701 20; 21664.995.1; 2166404; 2166481; 228.0; 571877J; 586.00; 8DB 355 007-831; A 002 420 4420; A 002 420 9620 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 151 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 66 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 60 |
| Висота 2 [мм] | 66 |
| Гальмівна система | ATE |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Фото відповідає комплекту постачання |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Номер WVA | 21664 |
| Товщина (мм) | 20 |
| Ширина [мм] | 151 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 456 ₴




