
Колодки гальмівні (задні) Audi A6/A7/A8/Q7/Q8/VW Touareg 16- (Trw)
3 123 ₴
- В наявності
- Код: 22307.168.1
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Otto Zimmermann понад п'ять десятиліть розробляє, виробляє та продає високотехнологічні гальмівні автокомпоненти, забезпечуючи надежність, довговічність та безпеку вашого автомобіля. Гальмівні диски Zimmermann довели свої високі експлуатаційні характеристики ще у перших автомобілях, які стандартно укомплектовувалися дисковими гальмами. Виробничі потужності у Зінсгаймі, Німеччина значно розширені. Деталі виготовляються на нових виробничих лініях з дотриманням високих критеріїв якості. Комп'ютеризоване обладнання гарантує найкоротші терміни виробництва та забезпечує незмінну якість. Асортимент компанії включає понад 4000 позицій, доступних у більш ніж 60 країнах, а саме: гальмівні диски, барабани, колодки та супорти для легкових та легких комерційних автомобілів. Zimmermann пропонує стандартні, спортивні (перфоровані) гальмівні диски та преміальну лінійку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 22307.168.1 |
| Кросс-номери | 0 986 495 426; 1130.0; 1130.1; 13.0460-2614.2; 13.0470-2614.2; 1668.08; 182248; 182248-203; 21668.08; 2247140; 2626701; 4KE 698 451 A; 4KE 698 451 G; 4M0 698 451 BM; 4M0 698 451 BN; 4M0 698 451 BP; 4M0 698 451 F; 4M0 698 451 G; 4M0 698 451 L |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 129 мм |
| Висота | 65 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 65 |
| Гальмівна система | TRW |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Фото відповідає комплекту постачання |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Товщина (мм) | 17 |
| Ширина [мм] | 129 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 123 ₴


