
Колодки гальмівні (передні) Ford Focus III/Kuga II/Connect 13- (Ate)
2 346 ₴
- В наявності
- Код: 25736.180.1
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Otto Zimmermann понад п'ять десятиліть розробляє, виробляє та продає високотехнологічні гальмівні автокомпоненти, забезпечуючи надежність, довговічність та безпеку вашого автомобіля. Гальмівні диски Zimmermann довели свої високі експлуатаційні характеристики ще у перших автомобілях, які стандартно укомплектовувалися дисковими гальмами. Виробничі потужності у Зінсгаймі, Німеччина значно розширені. Деталі виготовляються на нових виробничих лініях з дотриманням високих критеріїв якості. Комп'ютеризоване обладнання гарантує найкоротші терміни виробництва та забезпечує незмінну якість. Асортимент компанії включає понад 4000 позицій, доступних у більш ніж 60 країнах, а саме: гальмівні диски, барабани, колодки та супорти для легкових та легких комерційних автомобілів. Zimmermann пропонує стандартні, спортивні (перфоровані) гальмівні диски та преміальну лінійку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 25736.180.1 |
| Кросс-номери | 1 775 091; 13.0460-7299.2; 1501222580; 1510.10; 1510.10; 182134; 2 039 733; 2 253 406; 2 271 968; 2 286 735; 2 390 587; 2 454 096; 21510.10; 222580; 2573601; 37996; 5181461; 573460J; 607299; 8DB 355 020-831; BV612-K021-AC; BV61-2K021-AD; CV61 2001 CC |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 65 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 65 |
| Гальмівна система | ATE |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Фото відповідає комплекту постачання |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Товщина (мм) | 18 |
| Ширина [мм] | 180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 346 ₴



