
Колодки гальмівні (задні) VW Caddy III 04-/Peugeot 308 09-/Citroen C4 09- (Lucas) (87.2x53.1x17)
1 302 ₴
- В наявності
- Код: 23554.170.1
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Otto Zimmermann понад п'ять десятиліть розробляє, виробляє та продає високотехнологічні гальмівні автокомпоненти, забезпечуючи надежність, довговічність та безпеку вашого автомобіля. Гальмівні диски Zimmermann довели свої високі експлуатаційні характеристики ще у перших автомобілях, які стандартно укомплектовувалися дисковими гальмами. Виробничі потужності у Зінсгаймі, Німеччина значно розширені. Деталі виготовляються на нових виробничих лініях з дотриманням високих критеріїв якості. Комп'ютеризоване обладнання гарантує найкоротші терміни виробництва та забезпечує незмінну якість. Асортимент компанії включає понад 4000 позицій, доступних у більш ніж 60 країнах, а саме: гальмівні диски, барабани, колодки та супорти для легкових та легких комерційних автомобілів. Zimmermann пропонує стандартні, спортивні (перфоровані) гальмівні диски та преміальну лінійку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 23554.170.1 |
| Кросс-номери | 0263.01; 1 001 096; 1 027 640; 1 027 650; 1 115 107; 1 343 340; 1 343 514; 10030811; 102.1; 10347032; 10807527; 16 070 832 80; 1E0 698 451; 1E0 698 451 B; 1E0 698 451 C; 1E0 698 451 D; 1E0 698 451 E; 1E0 698 451 G; 1H0 615 415; 1H0 615 415 A |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 53 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 53 |
| Гальмівна система | LUCAS-GIRLING |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Фото відповідає комплекту постачання |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Номер WVA | 23554 |
| Товщина (мм) | 17 |
| Ширина [мм] | 87 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 302 ₴



