
Колодки гальмівні (передні) Ford C-Max/Focus/Mazda 3/5 03- (Ate-Teves)
1 730 ₴
- В наявності
- Код: 23723.180.1
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Otto Zimmermann понад п'ять десятиліть розробляє, виробляє та продає високотехнологічні гальмівні автокомпоненти, забезпечуючи надежність, довговічність та безпеку вашого автомобіля. Гальмівні диски Zimmermann довели свої високі експлуатаційні характеристики ще у перших автомобілях, які стандартно укомплектовувалися дисковими гальмами. Виробничі потужності у Зінсгаймі, Німеччина значно розширені. Деталі виготовляються на нових виробничих лініях з дотриманням високих критеріїв якості. Комп'ютеризоване обладнання гарантує найкоротші терміни виробництва та забезпечує незмінну якість. Асортимент компанії включає понад 4000 позицій, доступних у більш ніж 60 країнах, а саме: гальмівні диски, барабани, колодки та супорти для легкових та легких комерційних автомобілів. Zimmermann пропонує стандартні, спортивні (перфоровані) гальмівні диски та преміальну лінійку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 23723.180.1 |
| Кросс-номери | 0 986 424 794; 1 223 682; 1 321 517; 1 360 305; 1 508 074; 1 519 528; 1 566 093; 1 695 810; 1 712 024; 1 753 844; 1 759 370; 1 797 211; 1 809 256; 1 816 524; 1 820 037; 1 826 241; 1082.00; 13.0460-7193.2; 13.0470-7193.2; 1321517; 1759370; 1782890 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина внутрішньої накладки | 155 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 62 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 67 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 62 |
| Висота 2 [мм] | 67 |
| Гальмівна система | ATE |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Фото відповідає комплекту постачання |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Номер WVA | 23723 |
| Товщина (мм) | 18 |
| Ширина 1 [мм] | 155 |
| Ширина 2 [мм] | 156 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 730 ₴





