
Колодки гальмівні (передні) Audi A3/Skoda Octavia III/VW Passat/Golf 13- (TRW) (з датчиком)
3 274 ₴
- В наявності
- Код: 24738.200.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Otto Zimmermann понад п'ять десятиліть розробляє, виробляє та продає високотехнологічні гальмівні автокомпоненти, забезпечуючи надежність, довговічність та безпеку вашого автомобіля. Гальмівні диски Zimmermann довели свої високі експлуатаційні характеристики ще у перших автомобілях, які стандартно укомплектовувалися дисковими гальмами. Виробничі потужності у Зінсгаймі, Німеччина значно розширені. Деталі виготовляються на нових виробничих лініях з дотриманням високих критеріїв якості. Комп'ютеризоване обладнання гарантує найкоротші терміни виробництва та забезпечує незмінну якість. Асортимент компанії включає понад 4000 позицій, доступних у більш ніж 60 країнах, а саме: гальмівні диски, барабани, колодки та супорти для легкових та легких комерційних автомобілів. Zimmermann пропонує стандартні, спортивні (перфоровані) гальмівні диски та преміальну лінійку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24738.200.2 |
| Кросс-номери | 0 986 494 704; 0 986 495 350; 13.0460-2617.2; 13.0470-2617.2; 1470.01; 182018; 24738 00 551 10; 2473801; 2473803; 3C0 698 151 E; 3C0 698 151 F; 3C0 698 151 G; 3C0 698 151 H; 573838J; 5Q0 698 151 AG; 5Q0 698 151 AJ; 5Q0 698 151 K; 5Q0 698 151 L |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина внутрішньої накладки | 175 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 70 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 70 |
| Гальмівна система | TRW |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Фото відповідає комплекту постачання |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 1 |
| Товщина (мм) | 20 |
| Ширина 1 [мм] | 175 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 274 ₴





