
Колодки гальмівні (задні) MB E-class (W211/W212)/S-class (W220/W221) 98- (Ate-Teves)
1 637 ₴
- В наявності
- Код: 23334.165.1
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Otto Zimmermann понад п'ять десятиліть розробляє, виробляє та продає високотехнологічні гальмівні автокомпоненти, забезпечуючи надежність, довговічність та безпеку вашого автомобіля. Гальмівні диски Zimmermann довели свої високі експлуатаційні характеристики ще у перших автомобілях, які стандартно укомплектовувалися дисковими гальмами. Виробничі потужності у Зінсгаймі, Німеччина значно розширені. Деталі виготовляються на нових виробничих лініях з дотриманням високих критеріїв якості. Комп'ютеризоване обладнання гарантує найкоротші терміни виробництва та забезпечує незмінну якість. Асортимент компанії включає понад 4000 позицій, доступних у більш ніж 60 країнах, а саме: гальмівні диски, барабани, колодки та супорти для легкових та легких комерційних автомобілів. Zimmermann пропонує стандартні, спортивні (перфоровані) гальмівні диски та преміальну лінійку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 23334.165.1 |
| Кросс-номери | 0 986 424 699; 000 420 8904; 000 420 9804; 000 423 0230; 003 420 5120; 004 420 4420; 004 420 4420; 005 420 7920; 005 420 9320; 005 420 9320; 005 420 9420; 006 420 0120; 007 420 1020; 007 420 1020; 007 420 6720; 007 420 6720; 007 420 6820; 07.B315.61 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина внутрішньої накладки | 140 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 141 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 57 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 57 |
| Висота 2 [мм] | 59 |
| Гальмівна система | ATE |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Фото відповідає комплекту постачання |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Товщина (мм) | 16 |
| Ширина 1 [мм] | 140 |
| Ширина 2 [мм] | 141 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 637 ₴



