
Фільтр повітряний Honda CR-V III/IV 2.4i 06-
227 ₴
- В наявності
- Код: HA-8630
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Honda CR-V III/IV 2.4i 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 17220RZA000, 17220RZAY00, 20-04-462, 20462, 30A4000, A1587, ADH22278, C27002, CA10462, E1415L, FA-462S, H132A82, HA-8673, IFA-3440, J1324072, MAF-3462, N1324062, PA7795, WH 2022, A1587, HA-8673, S 3A40 A, HA-8630, ADH22278 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 268 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 47 |
| Довжина [мм] | 268 |
| Ширина [мм] | 170 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 227 ₴





