
Фильтр воздушный Renault Kangoo 1.5dCi 01-(с поролоном)
297 ₴
- В наличии
- Код: 109622
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будем рады ответить на Ваши вопросы
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фільтр повітряний Renault Kangoo 1.5dCi 01- (з поролоном)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Febi Bilstein |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 0 986 4B0 005, 0 986 B02 506, 0 986 TF0 031, 06010030, 06010030ECO, 06010034, 06010034ECO, 1 457 433 163, 102, 11344, 11346, 12-0240, 121-13087, 1500074, 1500131, 1512-4010, 1512-4194, 152071758690, 152071760831, 154065930730, 15B-1778, 15B-70908 |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 12 мм |
| Внутренний диаметр | 100 мм |
| Внешний диаметр | 130 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 76 |
| Довжина [мм] | 377 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з попереднім фільтром |
| Ширина [мм] | 83 |
Информация для заказа
- Цена: 297 ₴






