Фільтр повітряний Suzuki Swift 1.3 DDiS 05-
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Purflux |
| Страна производитель | Франция |
| Код запчасти | 109083, 1378062J50, 1378062J50000, 1378062J51, 1378062J51000, 1611156980, 2008822, 3039100, 43711906, 4708641, 4708641, 4708641, 585326, 8521, 93193469, 93193469, 93193469, A1254, A2224, ADK82236, AG1747, AI-5439, AI-5439, AP190/6, C2554, CA10333, E894L |
| Состояние | Новое |
| Тип фильтра | Вставка |
| Высота | 47 мм |
| Длина | 243 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 47 |
| Довжина [мм] | 243 |
| Ширина [мм] | 120 |
Информация для заказа
- Цена: 275 ₴







