
Фильтр воздушный Renault Kangoo 1.5dCi 01-(с поролоном)
375 ₴
- В наличии
- Код: 31264
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будем рады ответить на Ваши вопросы
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фільтр повітряний Renault Kangoo 1.5dCi 01- (з поролоном)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Febi Bilstein |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 0 986 4B0 005, 06010030, 06010030ECO, 11346, 12-0682, 121-13087, 1500131, 1512-4194, 152071758690, 154703454360, 154703702490, 154705549970, 15B-70908, 1680351280, 1689024280, 1691049180, 1715077, 20-01-100, 20100, 20F9231-JPN, 223464, 241, 26-1319 |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 38 мм |
| Внутренний диаметр | 10 мм |
| Внешний диаметр | 71 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 62 |
| Довжина [мм] | 378 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з попереднім фільтром |
| Ширина [мм] | 82 |
Информация для заказа
- Цена: 375 ₴





