Фільтр повітряний Fiat Brava/Marea 96-02
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | 1 457 433 265, 1 457 433 461, 1444 Q6, 2550, 3006000, 3006500, 3006600, 3011000, 428AP, 46481588, 46520658, 46520658, 46812281, 60811900, 60811900, 60813798, 60815000, 60815000, 60901, 71736153, 71754082, 71754082, 71754157, 7768720, 7768720, 7786184 |
| Состояние | Новое |
| Тип фильтра | Вставка |
| Длина | 246 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Высота | 57 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 57 |
| Довжина [мм] | 246 |
| Ширина [мм] | 169 |
Информация для заказа
- Цена: 370 ₴







