Фільтр повітряний Toyota Corolla 92-01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 1457433958, 1780102030, 1780115070, 2002249, 2451, 27270, 3014300, 46273, 585257, 8671004523, A1148, A1355, A177, A183, A24722, A456, ADM52230, ADT32239, AF244, AF7865, AF7892, AG1132, AI-5121, AI-5121, ALA1105, AP160, B1388, C2731/1, CA5466, CTY12177 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 43 |
| Довжина [мм] | 265 |
| Ширина [мм] | 170 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴




