Фільтр повітряний Hyundai Atos 1.1 03-10
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Purflux |
| Страна производитель | Франция |
| Код запчасти | 183842, 184323, 200H011, 2811302750, 2811305700, 2811305701, 3030700, 3062000, A1418, A2364, ADG022103, ADG02276, ADG02278, AP107/4, AP107/6, C2742, C28005, CA10912, E1193L, E1212L, ELP9305, ELP9398, F026400168, F026400273, FAH11S, FCA2033, HA678 |
| Состояние | Новое |
| Тип фильтра | Вставка |
| Высота | 34 мм |
| Длина | 274 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 34 |
| Довжина [мм] | 274 |
| Ширина [мм] | 168 |
Информация для заказа
- Цена: 327 ₴




