Фільтр повітряний Ford Mondeo 1.8TD 93-00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 1444R0, 1444R0, 1457433608, 1665421, 17-25, 2471, 3003500, 30370, 585073, 8671000192, 9299, 93BB9601BA, A200, A238, A27319, AE3757, AG1153, AI-5107, AI-5107, AP099, AP225, B515, C37148, CA5492, E147050, E303L, EAF010, EEA93BB9601BA, EFA22, EFA22 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 57 |
| Довжина [мм] | 370 |
| Ширина [мм] | 150 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴




