
Фільтр повітряний Toyota Yaris 1.3-1.5i 99-
341 ₴
- В наявності
- Код: A1107
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Toyota Yaris 1.3-1.5i 99-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 1457433972, 178010Y010, 178010Y010, 1780121030, 1780121030, 2002286, 2656, 27271, 3017600, 8236, 8671012208, A1107, A15363, A197, A2019, ADT32262, AG1436, AI-5258, AI-5258, AP142/2, C2513, C2517, CA9295, E147155, E641L, ELP3925, FA286S, FA3281, FA3281 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 119 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 52 |
| Довжина [мм] | 250 |
| Ширина [мм] | 119 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 341 ₴


