
Фільтр повітряний VW Caddy 1.9TDI/SDI -03
372 ₴
- В наявності
- Код: 1 457 433 058
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний VW Caddy 1.9TDI/SDI -03
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1 457 433 058, 1121290017, 24400, 2671, 3016100, 32924400, 447AP, 50013447, 585031, 60170, 6K0 129 620 B, 6K0 129 620 B, 717 586 33, A 2002, A1094, A18918, AF20085, AI5217, AP1391, C37132, CA8995, E393L, EAF416, ELP3935, ELP3935, F 026 401 709, HP2058 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 134.5 мм |
| Висота | 58.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 58,3 |
| Довжина [мм] | 370 |
| Ширина [мм] | 134,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 372 ₴



