
Фільтр повітряний Citroen Berlingo/C4/Peugeot 206/307/Partner 1.6 04-
380 ₴
- В наявності
- Код: WA9600
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Citroen Berlingo/C4/Peugeot 206/307/Partner 1.6 04-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | 0 986 AF2 271, 1444 RS, 1444RS, 1689023680, 60274, 8671018976, ALA-8830-2, ALA-8830-2, AP 058/5, C 4371/2, CU122-01/A01, CU406-03, DP1110100134, DP1110100379, E1199L, EAF825, FAF-10331, QFA1118, V42-0451, VFA1159, WA9503, ADP152201, 11-12 321 0024 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 425 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 61 |
| Довжина [мм] | 425 |
| Ширина [мм] | 95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴



