
Фільтр повітряний Toyota Hilux 95-05/Land Cruiser 2.4-3.4 95-02
414 ₴
- В наявності
- Код: TA-1672
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Toyota Hilux 95-05/Land Cruiser 2.4-3.4 95-02
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 0986AF2167, 1780162010, 1780175030, 20-02-273, 20273, A1006, ADT32288, FA-273S, J1322066, J1322066, LX2028, T132A100, TA-1290 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 198 мм |
| Висота | 145 мм |
| Зовнішній діаметр | 86 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 145 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 86 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 197 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 414 ₴



