
Фільтр повітряний Citroen Berlingo/Peugeot Partner 1.1/1.4i 96-11 (з поролоном)
401 ₴
- В наявності
- Код: WA9419
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Citroen Berlingo/Peugeot Partner 1.1/1.4i 96-11 (з поролоном)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | AP 130/10, C 3485/2, 30751, S 7702 A, A1143, 103071, AF1632, ADP152210, LX 1451, WA6784, A1142, WH 515, 11-12 321 0015 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 71 |
| Довжина [мм] | 335 |
| Ширина [мм] | 102 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 401 ₴



