
Фільтр повітряний Smart Forfour 1.1-1.5 i 04-06/Mitsubishi Colt 1.1-1.5 i 04-12
398 ₴
- В наявності
- Код: 1 457 433 599
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Smart Forfour 1.1-1.5 i 04-06/Mitsubishi Colt 1.1-1.5 i 04-12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1 457 433 599, 135 090 05 01, 1350900501, 1500A045, 3025300, 82 00 792 661, A 135 090 05 01, A1307, ADC42247, AG 147 1, AP195, C2584, E705L, EAF591, J1325051, J1325052, LX10083, LX10083, MA4611, MAP60164, MD8112, S3253A, WA9522, MA-4611, AF1848 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 116.5 мм |
| Висота | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 250 |
| Ширина [мм] | 116,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398 ₴






