
Фільтр повітряний Renault Megane 1.4i/Trafic 2.0i
437 ₴
- В наявності
- Код: 1 457 433 529
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Renault Megane 1.4i/Trafic 2.0i
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1 457 433 529, 16 54 631 64R, 16 54 684 70R, 16 54 684 70R, 1654600Q1D, 1654600Q3G, 1654600QAA, 1654600QAU, 26301, 2661, 3014700, 431AP, 44 08 341, 44 30 737, 60311, 77 01 045 724, 7701045724, 8162, 82 00 431 051, 82 00 431 051, 8498, 8671005920 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 176 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 70.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 70,3 |
| Довжина [мм] | 176 |
| Кількість | 1 |
| Ширина [мм] | 142 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437 ₴





