
Фільтр повітряний Citroen Berlingo/Peugeot Partner 1.4i 96-02
455 ₴
- В наявності
- Код: A345
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Citroen Berlingo/Peugeot Partner 1.4i 96-02
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 1444E5, 1444E5, 1444F0, 1444F0, 1444WC, 1444WC, 1457433769, 2715, 2725800, 32239, 43713111, 585623, 8107, 8671002703, A190, A27748, A345, AE311/1, AE311/2, AF20028, AG1269, AI-3689, AI-3689, AO57, C1472, CA5776, E332L, EAF129, EL3641, FA126z, FA3094 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 167 мм |
| Зовнішній діаметр | 144 мм |
| Внутрішній діаметр | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 167 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 110 |
| Діаметр 3 [мм] | 100 |
| Діаметр 4 [мм] | 66 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 144 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴


