
Фільтр повітряний Toyota Yaris1.4D 05-/Subaru Trezia 1.4 D 11-
432 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 140
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Toyota Yaris1.4D 05-/Subaru Trezia 1.4 D 11-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 03964112, 17801 0N030, 17801 0N040, 17801 0N040, 17801 0N060, 178010N040B, 178010N040C, 3047000, 88592, A1325, ADT322109, ALA8859, AP1782, C3088, C30881, CA10652, E1194L, EAF714, J1322111, LX 263 6, LX 2636, MD8560, N1322114, WA9652, F 026 400 746 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 304 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 62,5 |
| Довжина [мм] | 304 |
| Ширина [мм] | 144,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 432 ₴






