
Фільтр повітряний Fiat Scudo/Citroen Jumpy/Peugeot Expert 1.6JTD/HDi 07-/Citroen C5 1.6HDRi 04-
437 ₴
- В наявності
- Код: 1 457 433 327
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Fiat Scudo/Citroen Jumpy/Peugeot Expert 1.6JTD/HDi 07-/Citroen C5 1.6HDRi 04-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1 457 433 327, 13 71 7 806 046, 13 71 7 806 046, 1444 EQ, 1444 EQ, 1444 ER, 1444 ET, 1444 TK, 1444 TK, 3023300, 8364, 9651883380, A 2132, A1178, A1335, AG1633, AI5342, AP0903, C2567, CA10947, CA9770, E616L, EAF582, ELP9077, ELP9077, K9651883380 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 253 мм |
| Ширина | 134.5 мм |
| Висота | 50.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 50,3 |
| Довжина [мм] | 253 |
| Ширина [мм] | 134,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437 ₴






