
Фільтр повітряний Volvo S40/V40 1.9 DI 95-04
437 ₴
- В наявності
- Код: 1 457 433 535
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Volvo S40/V40 1.9 DI 95-04
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1 457 433 535, 2602, 3007900, 30644368, 30872785, 308727858, 60232, 8083, A153, A27873, A391, ADC42234, AF0282, AF282, AG1398, AI5175, AP181, AP260, C35156, CA5899, E343L, EAF032, ELP3705, ELP3705, F 026 401 750, J1325038, J1325038, J1325043, J1325043 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 343 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Висота | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 343 |
| Ширина [мм] | 169 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437 ₴




