
Фільтр повітряний Renault Kangoo 1.9D (на защёлках)
473 ₴
- В наявності
- Код: A370
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Renault Kangoo 1.9D (на защёлках)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 1444Z3, 1457433773, 1457433819, 3010800, 31156, 4371185, 585053, 7701044101, 7701044101, 8146, 8671014080, 8671014080, A141, A17934, A370, ADR162212, AE2663, AG1362, AI-5200, AI-5200, AP185, C2771, CA2771, CA5941, E147026, E147041, E459L, EAF125 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 267 мм |
| Ширина | 103 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 60 |
| Довжина [мм] | 267 |
| Ширина [мм] | 103 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 473 ₴


