
Фільтр повітряний Nissan Micra/Note 1.2 11-
471 ₴
- В наявності
- Код: A1611
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Nissan Micra/Note 1.2 11-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 165463HD0A, 184321, 30B7600, A1611, A2512, ADN12280, AP154/7, CA11738, E2028L, ELP9473, F026400361, FA-148S, J1321082, LFAF582, LFAF582, LX3887, N1321082, N1321082, NA2652, P710, PA7797, S0361, SAP4254, WA9923, S 3B76 A, WA9923, NA-2652, WH 999 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 43 |
| Довжина [мм] | 260 |
| Ширина [мм] | 95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 471 ₴



