
Фільтр повітряний Renault Twingo/Smart Forfour/Fortwo 0.9/1.0 14-
484 ₴
- В наявності
- Код: A1791
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Renault Twingo/Smart Forfour/Fortwo 0.9/1.0 14-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 165003255R, 165462683R, 165462683R, 165464603R, 165469377R, 1667447480, 2810900901, 2810900901, 2810940000, 2810940000, 30B2000, 48521, A1791, A2568, A2810900901, A2810900901, A2810940000, A2810940000, ADR162220, AP133/6, C22033, C22033/1, CA12032 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 55 |
| Довжина [мм] | 210 |
| Ширина [мм] | 132 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 484 ₴


