
Фільтр повітряний Fiat Freemont 3.6 V6 24V 11-/Dodge Avenger/Journey 3.6 V6 24V 06-
485 ₴
- В наявності
- Код: 49655
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Fiat Freemont 3.6 V6 24V 11-/Dodge Avenger/Journey 3.6 V6 24V 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0053123227, 121-08011, 1512-4268, 1631812180, 49049, 53123227, 585855, 68081249AC, 70 94 9655, 8ZA 358 320-411, A141728, A1973, A2717, A3059, A53002, A63707, ADL142224, AP 093/1, ARL5307, AZMT-41-030-2120, B2F077PR, BFA2501, BOL-B031405, CA0379, CA11170 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 160 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 47 |
| Довжина [мм] | 234 |
| Ширина [мм] | 225 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴



