Фільтр повітряний BMW 520/525/530 E60 03-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 13717521033, 1371752103301, 13717521038, 1457433094, 1682950580, 27036, 3025100, 585281, 8375, A1188, A2145, ADB112224, AG1648, AI-5400, AI-5400, AP032/4, C30139, CA10022, E720L, EAF614, ELP9182, FA072z, FA3363, FA3363, GAF002, GFE4023, HP2293, IAF1589 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 292 мм |
| Ширина | 231 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 47 |
| Довжина [мм] | 292 |
| Ширина [мм] | 231 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 517 ₴




