
Фільтр повітряний VW Golf V/Polo IV 1.4FSI/Touran 1.6FSI 03-07
494 ₴
- В наявності
- Код: 1 987 429 403
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний VW Golf V/Polo IV 1.4FSI/Touran 1.6FSI 03-07
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 03C 129 620 G, 03C129620, 1 987 429 403, 3019900, 605AP, A 2086, A1152, A28345, AF20105, AG1539, AI5293, AP1496, C3083, CA9573, E422L, EAF502, ELP9099, ELP9099, LX 145 5, LX 1455, MA1320, MD9622, PA7405, PC2406E, S6802A, WA6773, LX 1455, C 3083 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 300 |
| Ширина [мм] | 155 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 494 ₴




