
Фільтр повітряний Audi A3/Seat Leon/Skoda Fabia III/VW Polo 1.0TSI 14-
522 ₴
- В наявності
- Код: A1816
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Audi A3/Seat Leon/Skoda Fabia III/VW Polo 1.0TSI 14-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 04C129620A, 04C129620A, 04C129620A, 04C129620A, 04C129620A, 103799, 1123210034, 1667448080, 30A5100, A1816, A2591, ADV182276, AP062/2, C22035, CA12017, E1333L, E1336L, EAF968, ELP9560, F026400611, FA-0943JM, FA3449, IAF1321, LX4242, LX4246, PA7834 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 217 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 29 |
| Довжина [мм] | 270 |
| Ширина [мм] | 217 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 522 ₴



