
Фільтр повітряний Nissan Qashqai 1.5/1.7 dCi 13-
547 ₴
- В наявності
- Код: A3020
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Nissan Qashqai 1.5/1.7 dCi 13-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 165467FV0A, 165467FV0A, 16546HV80A, 16546HV80A, 16546HV80A, 183971, 30D1000, A2678, A3020, ADN12295, CA12624, E2098L, ELP9641, J1321095, LX5820, PA7892, WH 975, ADN12295, WA9914, F 026 400 727, C 25 200, LX 5820 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 44 |
| Довжина [мм] | 260 |
| Ширина [мм] | 171 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 547 ₴



