
Фільтр повітряний Audi 100/A6 2.5TDI 90-97
546 ₴
- В наявності
- Код: 1 457 429 792
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Audi 100/A6 2.5TDI 90-97
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1 457 429 792, 2476, 279AP, 3005800, 4A0129620, 4A0129620, 60985, 8055, A236, A27405, A458, AF0393, AG1273, AI5125, AP135, AP179, C31195, CA5799, E324L, ELP3629, ELP3629, LX 339, LX 339, MA1006, MA1046, MAP60126, MD9216, PA7253, PC2425E, S8540A, U633 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 308 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Висота | 69 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 69 |
| Довжина [мм] | 308 |
| Ширина [мм] | 184 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546 ₴






