
Фільтр повітряний Audi A1/ VW Polo 2.0TSI 12-
569 ₴
- В наявності
- Код: A1571
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Audi A1/ VW Polo 2.0TSI 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 109217, 3035500, 3035600, 48529, 6R0129620B, 6R0129620C, 6R0129620C, 6R0129620C, 6R0129620D, 6R0129620D, 6R0129620D, A1571, A2495, ADV182215, ADV182239, AP 189/3, C29230, CA11656, E1130L, ELP9401, F026400544, LX2967, PA7780, SAP4013, WA9776, WH 169 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 70 |
| Довжина [мм] | 290 |
| Ширина [мм] | 225 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 569 ₴



