
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 4.2TD/4.7 98-07
578 ₴
- В наявності
- Код: TA-1677
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 4.2TD/4.7 98-07
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 1780117010, 1780117020, 1780117020, 20-02-271, 20271, 620871, A1196, A1823, ADT32258, AF4309, AM352/3, CA9790, CTY12015, EL9175, F026400260, FA-271S, FL9072, J1322069, J1322069, LFAF380, MAF-3271, PA3324, QFA1034, T132A74, WA9483, TA-1677, A1823 |
| Стан | Новий |
| Висота | 145 мм |
| Внутрішній діаметр | 109 мм |
| Зовнішній діаметр | 255 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 145 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 109 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 255 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 578 ₴






