
Фільтр повітряний Chevrolet Spark 1.0-1.2 10-
583 ₴
- В наявності
- Код: A1405
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Chevrolet Spark 1.0-1.2 10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 1613722680, 3070100, 42390126, 42390126, 42390126, 96827723, 96827723, 96827723, A1405, A2350, ADG02299, AP082/9, C36013, CA11071, D132O10, DA755, E1078L, ELP9432, F026400349, FAW13S, J1320916, LX3152, MD8520, MD8520, N1320914, PA3541, PA7683, SAP2563 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 359 мм |
| Ширина | 157 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 33 |
| Довжина [мм] | 359 |
| Ширина [мм] | 157 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 583 ₴



