
Фільтр повітряний Fiat Scudo/Citroen Jumpy 2.0 HDI 07- (з поролоном)
608 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 058
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Fiat Scudo/Citroen Jumpy 2.0 HDI 07- (з поролоном)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1400474780, 1400474780, 1444 QW, 1444 QW, 1444 QX, 1444 QX, 1444 WN, 1444 WN, 3033000, A 2223, A1257, ADT322120, AG 147 6, AG1742, AP0906, C35160, C351601, CA10327, E853L, EAF631, ELP9163, ELP9163, F 026 400 058, K1400474780, K1400474780, LX 202 2 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 345.5 мм |
| Ширина | 147.5 мм |
| Висота | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 70 |
| Довжина [мм] | 345,5 |
| Ширина [мм] | 147,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 608 ₴







