
Фільтр повітряний Opel Astra K 1.5 CDTI 15-
648 ₴
- В наявності
- Код: A3082
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Opel Astra K 1.5 CDTI 15-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 180098, 39146837, 39146837, 39146837, A2744, A3082, ADBP220099, AP052/1, C24077, CA12760, E2204L, ELP9649, FA0419JM, LFAF735, LX4296/8, NFA1515, P979A, PA7963, WA9958, WH 328, ADBP220099 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 243 мм |
| Ширина | 201 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 47 |
| Довжина [мм] | 243 |
| Ширина [мм] | 201 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 648 ₴



