Фільтр повітряний Fiat 500X 1.4/1.6D 14-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 2009927, 3067700, 48508, 51977574, 51977574, 51977574, 68247339AA, A1814, A2589, ADL142217, AP022/7, AR21002PMS, C21002, CA12066, E1347L, EAF937, ELP9446, F026400369, F026400502, F029400502, FA3441, FA3441, FA927S, IAF1284, K68247339AA, K68247339AA |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 68 мм |
| Довжина | 208 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 68 |
| Довжина [мм] | 208 |
| Ширина [мм] | 188 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 658 ₴




