Фільтр повітряний MB Vito (W638) 2.0-2.8 i/2.3 D 96-03 (M111/OM601)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 626 824, 1 457 433 753, 1457433753850, 241AP, 2542, 3008600, 60800, 638 090 00 51, 638 090 01 51, 8184, A 638 090 00 51, A 638 090 01 51, A1075, A47752, AF0370, AG1339, AI5173, AP158, C33256, CA5826, E311L, EAF123, ELP3714, ELP3714, LX 678, LX 678 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 329 мм |
| Ширина | 266 мм |
| Висота | 69.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 69,3 |
| Довжина [мм] | 329 |
| Кількість | 1 |
| Ширина [мм] | 266 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 655 ₴





