
Фільтр повітряний BMW 5 (G60/G61/G68/G90/G99) 2.0d 23- (B47)
691 ₴
- В наявності
- Код: LX 4898/18
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний BMW 5 (G60/G61/G68/G90/G99) 2.0d 23- (B47)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | LX 4898/18 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 312.8 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 48.5 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 48,5 |
| Довжина [мм] | 312,8 |
| Ширина [мм] | 250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 691 ₴



