
Фільтр повітряний Honda Civic 1.4i/1.6i 00-05
747 ₴
- В наявності
- Код: A1391
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Honda Civic 1.4i/1.6i 00-05
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 1457433322, 1638024880, 1654651N01, 1667451980, 17220PLD000, 17220PLDY00, 184424, 2004429, 2696, 2756, 3022800, 8427, 8671014104, 8971786090, 8971786091, 8971786092, 97178609, 97178609, A1391, ADH22243, AG1400, AI-5269, AI-5269, AP104/2, C3132, CA9339 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 317 мм |
| Ширина | 199 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 38 |
| Довжина [мм] | 317 |
| Ширина [мм] | 199 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 747 ₴



