
Фільтр повітряний Mazda CX-3 2.0 Skyactive-G 15-
718 ₴
- В наявності
- Код: A3070
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Mazda CX-3 2.0 Skyactive-G 15-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 184446, A2728, A3070, ADM52268, AP115/1, C23041, CA12088, E1583L, ELP9574, F026400667, FA-347S, FA543z, J1323071, LFAF606, LFAF606, LX4301, P783, PA7950, PEHH133A0, PEHH133A09A, WA9821, ADM52268, C 23 041, MA-5655, WA9821, E1583L, F 026 400 667 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 224 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 40 |
| Довжина [мм] | 224 |
| Ширина [мм] | 210 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 718 ₴



