Фільтр повітряний Honda CR-V III 2.4i 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 1646457180, 1672359980, 17220RZAY00, 30A4000, A1587, A2510, ADH22278, AP105/7, C27002, CA10462, E1415L, FA-462S, FA606z, HA8630, J1324072, MD8606, MD8606, N1324062, N1324062, PA7795, SAP4336, WH 2022, HA-8673, S 3A40 A, HA-8630, ADH22278, HA-8630 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 268 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 268 |
| Ширина [мм] | 168 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 777 ₴





