
Фільтр повітряний Alfa Romeo Giulia/Stelvio 2.0i/2.2D 16-
807 ₴
- В наявності
- Код: A3018
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Alfa Romeo Giulia/Stelvio 2.0i/2.2D 16-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 101662, 1682948880, 30A7400, 50534420, 50534420, A2676, A3018, ADL142229, AP098/4, C36031, CA12623, E1450L, ELP9572, F026400631, LX4414, P741, PA7916, S0631, WA9876, F 026 400 631, LX 4414, ADL142229, S 3A74 A, C 36 031, WA9876 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 364 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 57 |
| Довжина [мм] | 364 |
| Ширина [мм] | 136 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 807 ₴






