
Фільтр повітряний BMW 1 (E82/E88)/3 (E90-E93)/X1(E84) 3.0 i 07-15
880 ₴
- В наявності
- Код: A1833
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний BMW 1 (E82/E88)/3 (E90-E93)/X1(E84) 3.0 i 07-15
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 13717599285, 20949654, 3077800, 49654, A1833, A2767, ADB112235, C29028, CA11011, E1461L, ELP9493, F026400575, LX1791, PA7984, 13717599285, C 29 028, LX 1791, ADB112235 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 264 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 32 |
| Довжина [мм] | 285 |
| Ширина [мм] | 264 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴




