
Колодки гальмівні (задні) Hyundai i10 07-16/Kia Picanto 04- (Mando)
522 ₴
- В наявності
- Код: KBP-4005
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Hyundai i10 07-16/Kia Picanto 04- (Mando)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 05P1411, 0986494145, 1083-7030, 113502, 113502, 130460-57752, 2427601, 37515, 51K04, 5830207A00, 5830207A10, 583020XA00, 598706, 605775, 8DB355006-581, 8DB355006-581, ADB31320, ADG042108, ADG04267, BP-4014, BP-4014, CBP31320, D11160MH-01, FDB1902 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 14.3 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Висота | 38 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 41 |
| Знак відповідності нормам | R90 |
| Товщина (мм) | 14,5 |
| Ширина [мм] | 92 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 522 ₴








